شايد شما نيز جز افرادي باشد كه تحت تاثير تبليغات ماهواره اي قرص چاقي گامبو قرارگرفته ايد و تصميم گرفتيد تا براي آشنايي بيشتر با اين قرص چاقي به تحقيق و جستجو در اينترنت بپردازيد. ما نيز در اين مقاله از مجله اينترنتي دلنا نهايت تلاش خود را خواهيم نمود تا شما را با عوارض خطرناك و عدم تاثير گذاري قرص چاقي گامبو آشنا سازيم. لطفا با ادامه مطلب همراه باشيد. عوارض قرص هاي چاقي

قرص چاقي گامبو

قرص چاقي گامبو

قرص هاي چاقي چطور به وجود مي آيند؟

به طور كلي مي توان گفت كه قرص هاي چاقي مكانيزم يكساني دارند و در اين قرص ها از يك نوع مواد شيميايي استفاده شده كه با تاثير در سيستم گوارشي بدن انسان موجب افزايش اشتها در بدن ميشود و با جلو گيري از جذب و دفع كامل غذا باعث افزايش وزن بدن در سريعترين زمان ممكن مي شوند متاسفانه با توجه به تبليغات دروغين اين قرص ها در شبكه هاي ماهواره اي، تبليغ كنندگان اين قرص آن را به عنوان يك قرص كاملا گياهي و بدون عوارض معرفي مي كند در حاليكه شخص بيننده يا خريدار از عوارض جبران ناپذير آن هيچ اطلاعي ندارند.

شما كه قصد خريد قرص چاقي گامبو را داريد حتما از عوارض خطرناك آن خبر نداريد و براي كسب اطلاعات بيشتر به اين وب سايت مراجعه نموده ايد. شما جزو خوش شانس ترين آدمهاي روي زمين هستيد، زيرا قبل از خريد اين قرص براي كسب اطلاعات بيشتر به اين سايت مراجعه كرديد و ما تمام تلاش خود را خواهيم كرد تا شما را از خطرات مصرف قرص چاقي آشنا كنيم.

آيا با عوارض خطرناك قرص چاقي گامبو آشنايي داريد؟

قرص چاقي گامبو معمولا با افزايش اشتها سبب چاق شدن كل اعضاي بدن مي شوند لذا مهم ترين عوارض ناشي از مصرف قرص چاقي به شرح زير مي باشد:

  • – اين قرص با دارا بودن تركيبات قوي تهيه مي شوند فلذا مصرف آن ها علاوه بر چاقي سبب افزايش حجم چربي هاي بدن نيز مي گردد و در اين صورت مي بايست  تست هاي مربوط به كبد را در بازه هاي زماني سه ماهه جهت عدم ابتلا به كبد چرب را انجام دهيد .
  • – اثرات آن ها معمولا موقتي بوده و دائمي نمي باشد .
  • – استفاده از تركيبات كورتوني مانند دگزامتازون و يا بتامتازون در اين قرص ها سبب پوكي استخوان ،نارسايي كليوي و … مي گردد .
  • – اختلال در عملكرد طبيعي غدد و ….

در حالت كلي افزايش وزني كه توسط قرص چاقي گامبو به وجود مي آيد سبب نامتناسب شدن اندام گشته و ميزان تجمع آب و چربي در بدن را افزايش مي دهد .در صورت قطع مصرف اين قرص ها اثرات آن در مدت كوتاهي از بين رفته و تنها عوارض آن بر جاي مي ماند. بنابراين بهترين راه براي چاقي منطقه مورد نظرتان انجام ورزش هاي موثر در چاقي اين ناحيه ،تغذيه مناسب و ..مي باشد. به عنوان مثال لاغري صورت يكي از شايعترين مشكلات حوزه زيباييست كه درمان آن به شيوه هاي مختلفي قابل انجام مي باشد. كه در مقاله هاي بعدي روش هاي مختلف و البته موثر براي چاقي صورت را خدمت تان معرفي خواهيم كرد.

با توجه به اطلاعاتي كه در قسمت فوق خدمت شما عزيزان ارائه شد حتما به عوارض جبران‌ ناپذير اين قرص هاي چاقي پي برده ايد و در صورت ادامه مصرف با مشكلات شديد كليوي و كبدي روبرو خواهيد شد و تاكنون نمونه هاي زيادي از قربانيان اين قرص‌ها گزارش شده است.